Nowy rok

1 rok Skano.plZa nami rok pełen ciekawych doświadczeń, a przede wszystkim cieszącej nas pracy, jaką mogliśmy wykonać w imię ratowania bezcennych wspomnień. Nie można zacząć inaczej, jak od prostego „dziękujemy”.  Dziękujemy wszystkim Klientom, którzy nam zaufali oraz tym wszystkim, którzy na różne sposoby uczestniczyli w rozwoju Skano. Gorąco dziękujemy również tym, którzy od samego początku nas wspierali i wierzyli, że uda się zamienić skomplikowane skanowanie na proste skano.

Nasz zapał nie maleje. Mamy dużo pomysłów na to by działać jeszcze prężniej i ratować zdjęcia niemalże z taką prędkością z jaką były wykonywane.  W między czasie Skano zdążyło się powiększyć nie tylko o nowe stanowiska, ale też o grupę zdolnych grafików, których kunszt może być zaskoczeniem nawet dla największych znawców tematu renowacji starych fotografii.

Jak dotąd, średnio co 2 minuty ratowaliśmy jedno unikalne wspomnienie. To wystarczyło by tysiące osób mogło wrócić pamięcią do tych „dawnych czasów”. Niejednokrotnie mogliśmy się przekonać jak wzruszające i pełne emocji może być spojrzenie na zdjęcie, które przez lata skrywało się w postaci zaramkowanego slajdu lub klatki zwiniętego w rolkę negatywu. To tylko kolejny dowód na to, że czasem największe skarby są bardzo blisko – wystarczy po nie jedynie sięgnąć.

Dziękujemy raz jeszcze za ten rok. Był wyjątkowy!Zostaw komentarz


Sybskrypcja RSS wpisów bloga Skano.pl Skano.pl - bezpieczne, proste i tanie skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów