Faworyzowanie wybranych – akcja BonBon

akcja_bonbonWczoraj 13 sierpnia, minęło równo pół roku od startu Skano. Czas galopuje niczym młoda gazela, a zajmując się starymi zdjęciami widzimy to szczególnie wyraźnie.  Nie trudno też zauważyć, że za większością fotografii skrywa się mnóstwo uczuć. Święta, podróże i codzienne biesiadowanie to chwile które były i są  fotografowane najczęściej. Wszystkie te momenty związane są z przyjaciółmi i najbliższą rodziną –  im właśnie dedykujemy następny miesiąc.

Wraz z serwisem Favore.pl rozpoczynamy akcję BonBon, dzięki której każdy kto złoży zamówienie do 13 września otrzyma dwa podarunkowe bony na usługi Skano o łącznej wartości 70zł (35zł każdy). Jedynym wymogiem jaki w tym przypadku stawiamy, jest wybranie na liście „Skąd dowiedziałeś się o Skano?” opcji „z favore.pl” lub „z bloga Skano” Taka lista wyświetla się dla zarejestrowanych użytkowników podczas składania pierwszego zamówienia.

Każdy z bonów można podarować komuś bliskiemu lub w imię oszczędności wykorzystać przy złożeniu swojego kolejnego zamówienia w Skano. Czasu będzie dużo bo ważność lukratywnych bonów będzie  obowiązywać do 13 lutego 2010 roku. Oj tak, nadal wyjątkowo lubimy trzynastkę.

Zasady akcji BonBon można znaleźć na podstronie – www.skano.pl/bonbonZostaw komentarz


Sybskrypcja RSS wpisów bloga Skano.pl Skano.pl - bezpieczne, proste i tanie skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów