Chwalimy się

Klienci Skano sprawiają nam wielką radość, pozostawiając opinie na temat naszej usługi. Szczególnie jeśli są to opinie pozytywne.

Tak się szczęśliwie składa, że 1-go kwietnia w serwisie Opineo, za pośrednictwem którego „słuchamy naszych użytkowników”, pojawił się setny komentarz. I to jaki!

Mamy nadzieję, że jest on rzetelną i obiektywną recenzją, skonstruowaną na podstawie dogłębnej analizy, a nie prima aprilisowym żartem ;-)

„Najbardziej dopracowany portal internetowy jaki widziałem nie tylko w Polsce ale gdziekolwiek. Wszystko jak w zegarku, żadnej niepewności na każdym etapie realizacji zamówienia.”

Serdecznie dziękujemy za wszystkie oceny i komentarze, które od Was otrzymujemy nie tylko poprzez Opineo, ale także telefonicznie, mailowo i za pomocą chat’a Skano. Pozwalają nam one nie tylko jeszcze lepiej dopasować ofertę do Waszych potrzeb i oczekiwań, ale także dają nam ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy i motywują do dalszych wysiłków. Dzięki temu wiemy co lubicie w Skano, a co można poprawić.

Chcemy i robimy wszystko, by oferowana przez nas usługa skanowania starych zdjęć, slajdów i negatywów, a także jakość obsługi klienta pozostawała niezmiennie na najwyższym poziomie.

Oczywiście wszystkich, którzy chcieliby uratować swoje rodzinne archiwum fotograficzne, ale mają jakiekolwiek obawy lub wątpliwości przed powierzeniem ich Skano, gorąco zapraszam do lektury wszystkich komentarzy na Opineo.Komentarzy: 2 do wpisu “Chwalimy się”

  1. Basia pisze:

    Gratulacje :)

  2. Truly when someone doesn’t understand then its up to other visitors that they will assist,
    so here it occurs.

Zostaw komentarz


Sybskrypcja RSS wpisów bloga Skano.pl Skano.pl - bezpieczne, proste i tanie skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów