„Akcja Renowacja” – aż o 19zł taniej!

akcja-renowacja„Akcja Renowacja” to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy mają stare i zniszczone fotografie. Tylko teraz i tylko do końca sierpnia możecie odrestaurować swoje zdjęcia za jedyne 5zł (cena regularna to 24zł).

Nie trudno policzyć jak wiele można zaoszczędzić – za każde 100zł wydane na renowację, zamiast 4 zdjęć odrestaurujemy ich aż 20!

Nie ma więc na co czekać. Odkurzcie swoje zniszczone fotografie by znów były jak nowe!

Dowiedz się więcej o renowacji starych fotografii i zobacz przykłady odrestaurowanych zdjęć na stronie Skano.pl.Komentarzy: 7 do wpisu “„Akcja Renowacja” – aż o 19zł taniej!”

 1. mwozniak pisze:

  Szał, 5zł za jakieś pięć minut „pracy”, którą może wykonać każdy po obejrzeniu pięciominutowego tutoriala z obsługi darmowego gimpa :D

 2. Grzegorz pisze:

  Graficy w Skano robią to w 4 minuty i to przy pomocy dużo krótszych filmów instruktażowych.

  A tak poważniej, to średni czas odrestaurowania znacząco zniszczonej fotografii (dla wprawionego grafika z 9 letnim doświadczeniem) wynosi kilkadziesiąt minut. Warto dodać, że zdjęcie może być nie tylko zniszczone w różnym stopniu, ale też wymagać odtworzenia brakujących elementów.

  Jest w tym trochę prawdy, że każdy może to zrobić w 5 minut, podobnie jak można się w weekend nauczyć żeglować albo latać samolotem ;)

 3. mwozniak pisze:

  W 5 min zrobisz renowację? widać właśnie jaki z ciebie amator, jak możesz odnowić coś czego nie ma w mgnieniu oka, np: brakujące elementy?. przedarte zdjęcie przechodzące przez oko? jak to naprawisz aby tęczówka i ogółem całe oko było zrobione w 5 min? skopiujesz i wkleisz? może, ale zauważ że od razu bęzie to nienaturalne….albo jeśli masz dużo dzieci na zdjęciu i są poplamione podarte i pogniecione jak takie drobne elementy na największym zbliżeniu chcesz zrobić w 5 min? żałosne wszystko to to dużo czasu i skupienia. A na pewno nie 5 min.

 4. janek pisze:

  Te 5zł to jakaś desperacja i brak pracy.

Zostaw komentarz


Sybskrypcja RSS wpisów bloga Skano.pl Skano.pl - bezpieczne, proste i tanie skanowanie zdjęć, slajdów i negatywów